Kontakt Oss

G Travel Getaway

G Travel-kjeden består av nærmere 30 reisebyråer i Norge og Sverige. 17 av disse byråene har dedikerte eksperter på feriereiser. Så uansett om du reiser alene, eller om dere er en stor eller liten gruppe som skal på tur, er vi parat til å hjelpe.

Effektiv bestilling:

– Ta kontakt med oss
– Fortell om dine ferieønsker
– Vi fikser resten, mens du nyter fritiden

Ring oss på 815 52 000, send oss en mail getaway@gtravel.no eller kontakt ett av våre byråer, se alle reisebyråene nedenfor.

Våre åpningstider på telefon er 08-21 på hverdager og 10-18 på lørdager.


815 52 000
getaway@gtravel.no

Reisebyrå

Ålesund

Brunholmgata 1, 6004 Ålesund
70 10 01 89
getaway.aes@gtravel.no

Alta

Ferie kjøper du via vårt samarbeid med G Travel Trondheim da vi ikke har ferieavdeling i Alta.
73 80 77 00
getaway.trd@gtravel.no

Bergen, Åsane

FERIE
Vi er kun tilgjengelig på telefon og mail.


55 53 57 50
getaway.asane@gtravel.no

Bodø

Sjøgata 19, 8006 Bodø
75 52 30 00
getaway.boo@gtravel.no

Bømlo

Bankbrekko 10, 5430 Bremnes
53 40 30 70
getaway.bomlo@gtravel.no

Egersund

Sandakergaten 5, 4370 Egersund
51 46 19 10
getaway.egersund@gtravel.no

Farsund

Torvet 3, 4550 Farsund
38 39 59 90
getaway.farsund@gtravel.no

Hammerfest

Strandgata 15, 9600 Hammerfest
78 42 29 90
getaway.hft@gtravel.no

Haugesund, Amanda

Amandasenteret, Longhammervn. 27, 5536 Haugesund


52 70 41 00
getaway.hau@gtravel.no

Molde

Storgaten 6, 6413 Molde
71 24 59 50
getaway.mol@gtravel.no

Orkanger

Orkdalsvegen 77, 7300 Orkanger
72 46 72 50
getaway.orkanger@gtravel.no

Østfold

Ryggeveien 408, 1580 Rygge
69 21 32 20
getaway.ostfold@gtravel.no

Stord

Borggata 32, 5417 Stord
53 40 30 70
getaway.stord@gtravel.no

Trondheim

Søndre Gate 14 7011 Trondheim
73 80 77 00
getaway.trd@gtravel.no

Verdal

AMFI senteret, 7650 Verdal
74 07 21 00
getaway.verdal@gtravel.no

Vesterålen

Chr.Fredriksensgt. 1, 8445 Melbu
76 16 10 00
getaway.vesteralen@gtravel.no

Send forespørsel

Send en forespørsel og våre ferieeksperter hjelper deg med din neste ferie!

Navn

Vi behøver fornavnet ditt for å kunne fortse

Email

Vi trenger din e-postadresse for å sende deg viktig informasjon

Mobilnummer

Kode Telephone code is required Vi trenger telefonnummeret ditt for å kontakte deg

Velg byrå?

Byrået kreves

Beskjed

Message is required
Success! Your mail is sent.

Location